Funk Tech

Handi Norge

Coloplast

Invacare

Handicare

AstraTech

Sunrise 
Medical

Møller Vital

Etac

Fysiopartner

LARS

Nyhetsarkiv - mai 2005

Leir 2005 Avlyst!

Rekrutteringsgruppen Norge beklager å måtte meddele at Ryggmargsskade leir 2005 blir avlyst. Hovedårsaken er at vi mangler midler til å gjennomføre konseptet på en slik måte at vi ivaretar filosofi og konsept. Da RG Norge har manglet finansiering i 2005 har vi sett på alternative løsninger til å gjennomføre leir i 2005. Konklusjonen er at per i dag er det ingen alternativer RG kan bruke uten at dette går utover tilbudet og filosofien.
RG Norge beklager på det sterkeste at vi ikke har fått nok midler fra stat og sponsorer i år og skal jobbe hardt med å forankre konseptet får å få til leir i 2006.
Vi henviser alle som kunne tenke seg til å delta på RG leir til Rekryteringsgruppen i Sverige. De avholder neste leir i oktober og ønsker Norske deltagere velkommen. RG Norge bistår gjerne med hjelp til søknad om økonomisk støtte.

Nedenfor er hele begrunnelsen og utredningen som ble gjort i 2005.
[Les mer]

Lagt inn av Marianne Holth, 31.05.2005

 

 

 
[selvtillitt]

[utholdenhet]

foto: Nordahl/Dagbladet
[frihet]

[mestring]

[livsglede]

Site
Meter